Veiling in opbouw – 700 loten verwacht.
Tentoonstelling: vr. 17 & zat. 18 mei.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling in opbouw – 700 loten verwacht.
Tentoonstelling: vr. 17 & zat. 18 mei.
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
Een lot van vier Franse kepi’s waaronder het vreemdelingenlegioen.
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
Een antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
Een meerkleurg vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messing beslag en plaquettes in jadeiet.
Een grote gietijzeren tuinvaas.
“Gekneveld naakt”. Een Art Deco terracotta beeldje. Onderaan gesigneerd.
Een gietijzeren tuinvaas.
“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
Een vintage meerkleurg aardewerken beeldje van een stier.
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
“Naakt in de golven”. Een Art Deco houten gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd.
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.